Imagenes

Fifa 15 Ps2

Fifa 15 Ps2

Original picture here

posiadacze 4

Mas Informacion

15 oddaje FIFA w niezwykle realistyczny spôsob piękno i istotę Piłki nożnej, dzięki czemu gracz jak nigdy dotąd Może doświadczyć emocji płynących z udziału w wielkim widowisku futbolowym.

Ciarki Poczuj na plecach desde śpiewów i dopingu kibiców na żywo reagujących trybunach. un po meczu obejrzyj okraszonekomentarzem Podsumowanie najciekawszych sytuacji. Po raz pierwszy w wszyscy historii zawodnicy na boisku wykazują się inteligencja emocjonalną, reagując na rywali poczynania i kolegów zespołu z w zależności desde sytuacji i przebiegu Spotkania.

Dzięki grafice Nowej generacji Murawa nie pozostaje w nienaruszonym stanie przez Cały Mecz, ale nosi coraz większe slady juego, un stroje zawodników brudzą się przy kontakcie Ziemia z. Piłkarze wyglądają i poruszają się jak swoje pierwowzory ze światowych boisk, różnią się Między Soba stylem juego, reagują żywiej na komendy gracza i zapewniają wieksza kontrolę nad Pilka, un pojedynki 1-na-1 SA dużo ciekawsze i bardziej realistyczne.

Fifa 15 Ps2

Original picture here

Piłka nożna pisze niezwykłe scenariusze. Bądź Jednym z Aktorow tego wspaniałego spektaklu i doświadcz emocji i dramaturgii futbolu w FIFA 15!

na podstawie EA

najlepsze juegos SPORTOWE na PS2

Fifa 15 Ps2

Original picture here

Fifa 15 Ps2

Original picture here

Comments are closed.